طراحی وب سایت | طراحی سایت | طراحی وب

تیم طراحی وب سایت ، طراحی وب ، طراحی سایت ، و طراحی سایت حرفه ای آریاتات با بیش از 6 سال سابقه ی حرفه ای فعالیت می کند .

شرکت طراحی وب سایت خوب چه معیار هایی دارد

شرکت طراحی وب سایت خوب چه معیار هایی دارد

چرا انتخاب شرکت طراحی وب سایت مهم است ؟

شرکت ها و وموسسات برای معرفی خود و کارآمد بودن تبلیغات خود تصمیم به سفارش طراحی وب سایت می گیرند و اگر شما تصمیم به داشتن وب سایت مد نظر برای کسب و کارتان هستید ، اولین قدم برای این اتفاق انتخاب بهترین شرکت طراحی وب سایت است ، برای موفقیت در بازار رقابتی که شما در بخش وب خواهید داشت نیاز دارید بهترین تجربه را برای مشتریان خود ایجاد کنید زیرا بازدیدکنندگان شما در وب با چند کلیک می توانند به وب سایت رقیب شما بروند و شما فرصت جذبشان را از دست بدهید.

با رشد وسیع بازاریابی در طول سالها، سایت های اینترنتی و نرم افزارهای موبایل به قدری در میان مردم و زندگی روزمره آنان جا باز کرده اند که شرکت ها و موسسات و حتی افراد در فکر راه اندازی یک سایت یا تجارت اینترنتی  با طراحی وب سایت می باشد. برای انتخاب شرکت طراحی وب سایت وابسته به کاربرد سایت مورد نظر شما و همچنین بودجه در نظر گرفته شده متفاوت خواهد بود در نتیجه همواره نمیتوان یک گزینه را به همه پیشنهاد کرد.

چرا می خواهید یک وب سایت راه اندازی کنید

اولین سوالی که شما می بایست به آن فکر کنید این است که با استفاده از سایت خود و یا فروشگاه اینترنتی آنلاین خود می خواهید به چه چیزی دست یابید. شما نیازدارید که هدف خود را مشخص کنید و قبل از انتخاب شرکت طراحی سایت تعیین کنید مسیر رسیدن به اهداف خود را برای خود بررسی کرده باشید  و اینک معیار موفقیت شما چه چیزی خواهد بود.

Flat style illustration 3D with people--10برای مثال اگر شما شرکت خدماتی ویا تولید کننده محصول هستید و نیاز به معرفی برند خود دارید، سایتتان باید حاوی اطلاعات و مطالب مرتبط با محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت و همچنین ارائه راه های ارتباط با مشتریان جدید و قدیمی باشد.

اگر سایت شما یک فروشگاه اینترنتی است، شما نیاز به دیده شدن در حوزه وب و تبلیغات برای معرفی محصولات و خدملت متمایز خود هستید و تمرکز شما بر بازگشت سرمایه گذاری تان، تغییر بازار فروش و حفظ مشتریان دائم خواهد بود.

وقتی که شما می دانید که به چه چیزی برای به انجام رسانیدن هدفتان نیازدارید، قادر خواهید بود تا یک شرکت طراحی سایت متناسب با خواسته خود بیابید.

کاری که شما باید در این مرحله انجام دهید: قبل از هر چیز هدف خود را از راه اندازی وبسایت مشخص کنید و پس از آن از شرکت طراحی سایت موردنظر خود بخواهید که توانایی هایش را به شما اثبات کنند. آنها باید به شما نمونه ای از فعالیت های خود که طی آن موفق به رفع نیاز خاصی شده اند را معرفی کرده و چگونگی تهیه ی راه حل های خود را به شما نشان دهند.

این به معنی داشتن یک نمونه کار دقیقا در زمینه کاری شما نیست! بلکه به معنی توانایی درک نیازها و پتانسیل های تجارت شماست. بعنوان مثال اگر آموزشگاه موسیقی دارید فعالیت شرکت طراحی سایت در زمینه معرفی آموزشگاه ها در هر زمینه ای میتواند معیار تصمیم گیری شما باشد.

Flat style illustration 3D with people--10

 

فراتر از ‘نفر اول بودن در نتایج گوگل’ و ‘کسب بازدیدکنندگان بیشتر’ فکر کنید.

بعضی از اهداف اصولی که شما می توانید به آن دست یابید، عبارتند از:

  • افزایش میزان فروش آنلاین
  • معرفی نام تجاری خود در فضای اینترنت
  • ارائه اطلاعات و محتوای مناسب به مشتریان
  • کسب درآمد از تبلیغات

 

 

برای راه اندازی وب سایت چقدر هزینه می کنیم

مثل هرچیز دیگری که می خرید با توجه به بودجه شما ، عبارت هرچقدر پول دهی همان قدر آش می خوری در دنیای طراحی وب سایت هم این ضرب المثل صادق است است. اگر قیمت پایین یک شرکت طراحی وب سایت شما را برای سپردن کار خود به آنها وسوسه کند ممکن است زمان و هزینه زیادی را برای این اشتباه از دست بدهید.

Flat style illustration 3D with people--10در تیتر نوشته شده هزینه راه اندازی وب سایت یعنی هزینه ایجاد و راه اندازی وب سایت شما همیشه در نظر داشته باشید رشد و برندینگ یک وب سایت دارای هرینه های ثانویه طراحی وب سایت نیز هست و در نظر داشته باشید همیشه این به معنی پرداخت هزینه های بالا نیست ولی شما باید ارزش و زحمت واقعی سایت خود را بسنجید و متناسب با همان هزینه کنید.

چگونه می توانید هزینه پروژه را تخمین بزنید؟ این واقعا یک معادله ی ساده است. به عنوان صاحب یک تجارت، اینجا همان جایی است که می بایست مکث کنید و کمی تحقیق کنید. سال گذشته چه مقدار هزینه صرف تبلیغات و بازاریابی کرده اید؟ پنج سال گذشته چطور؟ چگونه این تلاش ها باعث برگشت سرمایه تان شد؟

کاری که در مرحله دوم باید انجام دهید: از شرکت طراحی سایت درخواست کنید تا دلایلی روشن از ارزشی که در نتیجه ی کار ایجاد می شود و قیمت انجام آن به شما بدهد. به خاطر داشته باشید که در مورد ارزش و پیچیدگی کار صحبت میکنیم و نه زمان.

ariatat_webdesign_blog_6_3مردی از پیکاسو خواست تا روی دستمال کاغذی برای او نقاشی بکشد و به او بفروشد، پیکاسو در چند دقیقه طرحی برای او کشید و درخواست یک میلیون دلار کرد. مرد با تعجب پرسید که شما تنها چند دقیقه روی این نقاشی زمان گذاشتید چرا این پول را درخواست میکنید؟ پیکاسو جواب داد بله ولی 50 سال زحمت کشیدم تا بتوانم در چند دقیقه این نقاشی را بکشم.

اگر شرکت طراحی سایت می تواند سایتی برای شما طراحی کند و یا سرویسی را ارائه دهد که سرمایه شما را بازمی گرداند بنابراین هزینه برآورد شده نباید باعث برهم خوردن معامله ی شما با آنها شود.اجازه ندهید که برچسب قیمت شما را از هدفی که در مرحله یک مشخص کرده اید، دور کند. یک بررسی ساده نشان میدهد که شما هزینه های بسیاری در جای نامناسب (مانند مجلات تبلیغاتی چاپی) صرف میکنید ولی به هیچ عنوان بازدهی لازم را از آن دریافت نمی کنید.

 

 

 

سابقه ی شرکت طراحی سایت را بررسی کنید و از مشتریان قبلی میزان رضایتمندی را بپرسید

مهم نیست که سابقه ی یک شرکت طراحی وب سایت چند سال باشد، در حقیقت بسیاری از شرکت های جدید، ایده های درخشان و تکنیک های مدرن تری نسبت به رقبای قدیمی خود دارند. نکته اینجاست که شرکت طراحی سایت چقدر در زمینه طراحی وب سایت خبره بوده و با نوآوری های روز وب در دنیا پیش می روند و با صنعت شما آشنا باشد و اینکه آیا راه حلی مشابه با کار شما برای مشتریان دیگر خود انجام داده اند؟ چقدر در پروژه های قبلی خود خلاقیت داشته اند و در جلب رضایت مشتریان گذشته موفق بوده اند؟

شما با تماس با مشتریان قبلی آن شرکت از نوع پیشرفت پروژه و نحوه کار شرکت طراحی وب سایت که مد نظرتان است به صورت کاملاً صادقانه آگاه می شوید.

کاری که شما باید انجام دهید: از شرکت طراحی سایت در خواست کنید تا تکنولوژی های مورد استفاده خود، مشتریان موفق و راه حل های انتخابی شان را به شما معرفی کنند.

 

خدمات پس از فروش و پشتیبانی را جدی بگیرید (یکی از مهمترین معیار ها)

 

Flat style illustration 3D with people--10یکی از مهمترین معیار ها برای بررسی شرکت های طراحی وب نحوه پشتیبانی بعد از تحویل پروژه است زیرا هنگامی که شما سایت را تحویل می گیرید و به اصطلاح لانچ (launch) می شود تازه کار برای شما آغاز شده و شما باید با سایت خود کار کرده و باز خورد مناسبی دریافت کنید ،  بعد از راه اندازی سایت جدید، یک شرکت طراحی سایت م

ariatat
vahid_dr2@yahoo.com
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.