طراحی وب سایت | طراحی سایت | طراحی وب

تیم طراحی وب سایت ، طراحی وب ، طراحی سایت ، و طراحی سایت حرفه ای آریاتات با بیش از 6 سال سابقه ی حرفه ای فعالیت می کند .

 

درباره شرکت طراحی وب سایت آریاتات

طراحی وب سایت آریاتات

ایده هایتان را باهم به ثمر برسانیم

از ایده پردازی طراحی ، پیاده سازی وب سایت تا رسیدن به ثمر وب سایتتان با شماهستیم

شرکت طراحی وب سایت آریاتات به عنوان یکی از به شرکت های مطرح ایران در حوزه طراحی وب سایت است که در حال فعالیت می باشد و تا کنون پروژه های با کیفیت و کاربر پسندی را خلق کرده است و همیشه رضایت مشتری از اولویت های آریاتات می باشد .

 

طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت و برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل و برنامه نویسی اختصاصی وب از تخصص های شرکت طراحی سایت آریاتات می باشد .

 

دپارتمان طراحی وب سایت آریاتات را جوانان فوق العاده با انگیزه و خلاق تشکیل داده است که با علاقه تمام پروژه های مشتریان را به نتیجه مطلوب می رسانند و پشتیبانی می کنند وبرای رسیدن وب سایت شما به نتیجه مطلوب مد نظر شما همیشه در کنار شما خواهیم بود.

طراحی وب سایت

نحوه کار ما

فرآیند ایده پردازی طراحی ، پیاده سازی وب سایت تا رسیدن به ثمر وب سایت شما

 • 1 - ایده پردازی

  به محض آشنا شدن شما با آریاتات و بستن قرارداد یک گروه حرفه ای و متخصص برای شما ایده پردازی مینمایند. با انجام جلسات و مشاوره با شما بهترین راه کارها را در جهت موفق شدن وب سایتتان طرح و برنامه ریزی مینمایند.
  به یاد داشته باشیم طراحی یک وب سایت ایده آل طرح و برنامه میخواهد که حتی اگر شما برای آن هیچ طرحی نداشته باشید ما در مجموعه شرکت این کار را به صورت رایگان برای شما انجام میدهیم.

 • 2 - انجام جلسات و گفتگو

  در مرحله بعد با توجه به طرحی و برنامه ای که در بخش قبلی به آن اشاره کردیم مشخص گردید, با انجام جلسات مختلف درون شرکت و تجزیه و تحلیل و آنالیز طرح شما بهترین فاز کاری را در قالب تیمی که قرار است وب سایت شما را طراحی نماید پیاده سازی خواهیم نمود.
  این بخش از خود فازهای طراحی تا پشتیبانی وب سایت و بهینه سازی آن در موتورهای جستجو را پوشش خواهد داد.

 • 3 - شروع طراحی

  مهمترین بخش که مشتریان هم دلواپس آن هستند بخش شروع و ادامه طراحی میباشد. شما این نگرانی را نداشته باشید چرا که در زمان طراحی چنانچه تمایل داشته باشید به محل شرکت دعوت خواهید شد تا شخصا مراحل طراحی وب سایت خود را ببینید و نظر شخصی خود را اعلام نمایید.
  سعی بر آن داریم تا نهایت رضایت شما را جلب نماییم.

 • 4 - تحویل وب سایت

  در نهایت زمانی همه مراحل قبلی خودش را نشان میدهد که شما وب سایت خود را با آدرسی که قبلا ثبت نموده اید توسط اینترنت ببینید. مطمئن باشید حتی در این مرحله اگر مشکلی وجود داشته باشد یا حتی نظری هم در رابطه با طراحی داشته باشید حتما اعمال خواهد شد.

 • 5 - ادامه همکاری و توسعه وب سایت

  روند رو به رشد و پیشرفت وب سایت واقعا زمانی تحقق پیدا مینماید که این همکاری بین اطلس وب و شما مشتری گرامی ادامه داشته باشد. لذا سیاست ما بر آن است که در تمام لحظات در کنار شما هم به عنوان مشاور و هم به عنوان طراح باشیم.