طراحی وب سایت | طراحی سایت | طراحی وب

تیم طراحی وب سایت ، طراحی وب ، طراحی سایت ، و طراحی سایت حرفه ای آریاتات با بیش از 6 سال سابقه ی حرفه ای فعالیت می کند .

 

برای تجارت به طراحی وب سایت نیاز داریم !؟

برای تجارت به طراحی وب سایت نیاز داریم !؟

پیشگفتار : در این پست قصد دارم شما را با طراحی وب سایت آشنا کنم و دلایل طراحی وب سایت و تاثیرات آن در تجارت های امروزه را بیان کنم، پس با ما همراه باشید.

برای تجارت به طراحی وب سایت نیاز داریم !؟

آیا شما مدیر یک شرکت تجاری هستید ؟ آیا بازاریابی مناسب و فروش مورد نظر خود را ندارید؟

آیا می دانستید که فعالیت در اینترنت فعالیت در کل جهان ( برای بعضی تجارت ها محدود به هر کشور ) است ؟

آیا می دانستید فعالیت در اینترنت در بیشتره تجارت های امروزه تا ۹۰% نسبت به قبل از فعالیت در اینترنت تاثیر مثبتی در فروش کالا ها و بهتر شدن تجارت شما دارد  ؟

از مهم ترین مزایا طراحی سایت این است که روز به روز کاربران اینترنت بیشتر میشود و همچنان مثل این میمونه که شما یک فروشگاه در شهر تهران دارید و فقط مشتری های شما از همان شهر تهران در همان منطقه تامین میشود و اگر شما یک وب سایت داشته باشید تمامی کاربران اینترنت از فروشگاه شما بازدید میکنند و امکان دارد مشتری شما باشند..

از مزایا طراحی وب سایت میتوان سادگی و هزینه کم آن برای طراحی و اجرا یک تجارت نام برد! شما با داشتن یک وب سایت با سرمایه بسیار اندک میتوانید تجارت خود را آغاز کنید.

نیاز تجارت ها و مشاغل مختلف به داشتن یک وب سایت خوب و کامل بسیار اهمیت دارد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن و جدیدتر شدن امکاناتی که تکنولوژی در اختیار ما قرار می دهد باعث شده که بخشی از راه های ارتباطی و یا دسترسی به محصولات و خدمات مختلفی که تجارت ها ارائه می دهند آسان تر باشد.

پس یک وب سایت خوب یک نیاز اساسی برای تجارت ها محسوب می شود تا از طریق آن مشتریان و مصرف کنندگان بتوانند به راحتی به امکاناتی که یک تجارت ارائه میدهد دسترسی داشته باشند.

یک وب سایت خوب میتواند با بالا بردن میزان کیفیت، بهتر کردن محتوی و… روزانه بازدید بیشتری از مشتریان و مصرف کنندگان را داشته باشد چون در فضای آنلاین هرچقدر که کیفیت محتوی بالاتر باشد میزان جذب مخاطب هم بیشتر خواهد بود.

یکطراحی وب سایت تجاری خوب باید برای محصولات و خدماتی که ارائه میدهد مطالب خوب و با کیفیت داشته باشد تا مشتریان بتوانند با بازدید از وب سایت با نوع تجارت و امکاناتی که ارائه میدهید آشنا شوند.

محتوی یک وب سایت تجاری باید به اندازه کافی کامل و خوب باشد که مشتریان را جذب کند یک وب سایت خوب با امکانات بالا باید به خوبی بتواند نیازهای مصرف کننده را برآورده کند.

مصرف کنندگان با بازدید از وب سایت شما با انوع محصولات مختلف آشنا می شوند پس مطالب کامل و جامع در مورد هر محصول و نقاط قوت آن لازم است تا مشتریان به خوبی با یک محصول آشنا شوند.

داشتن نظر سنجی و یا بخشی که مشتریان و مصرف کنندگان بتوانند در آن نظرات خود را در مورد محصولی بیان کنند یکی از راه هایی است که کیفیت یک وب سایت را بالا می برد مشتریان میتوانند با بیان نظرات خود در مورد یک محصول به تجارت ها هم کمک کنند تا بهتر بتوانند نیاز مصرف کننده را برطرف کنند.

همیشه بهتر است از آنچه که در تجارت خود به آن دست یافتید و هر آنچه که باعث موفقیت تجارت شما شده است را نیز در یک بخش جداگانه در وب سایت خود قرار دهید. مثلا لوح تقدیر و یا کسب رتبه نشان دهنده ی ارزش تجارت و کسب و کار شماست و مشتریان هم علاقمند هستند تا با این موفقیت ها را ببینند.

همچنین میتوانید از اخبار به روز در مورد صنعت و تجارت خود در وب سایت تان استفاده کنید هر اخبار که به حوزه ی تجاری شما مرتبط است جذابیت وب سایت تان و یا فروشگاه اینترنتی شما را بیشتر میکند.

استفاده از عنوان برای هر مطلب و همچنین استفاده از تصاویر جذابیت محتوی یک وب سایت را افزایش میدهد.

عنوانها باید به حدی جذاب باشند که خواننده را به سمت خود بکشانند استفاده از تصاویر با کیفیتی که محصولات را نمایش بدهد و البته طراحی و گرافیک بالا از دیگر مواردی است که کیفیت یک وب سایت را افزایش میدهد و باعث افزایش میزان مشتریان خواهد شد.

 

اکنون با مزایا طراحی وب سایت آشنا شدید، اکنون میخواهید طراحی سایت انجام دهید اما کد نویسی بلد نیستید! یعنی اگر کد نویسی بلد نباشید نمیتوانید سایت طراحی کنید ؟ چرا نتوانید ؟ سایت هایی برای طراحی سایت بدون دانش برنامه نویسی ساخته شده اند که این امکان را به شما میدهد که به صورت آنلاین وب سایت خود را به صورت رایگان طراحی کنید و از آن لذت ببرید، لازم به ذکر است که این وب سایت به زبان انگلیسی میباشد.

همچنان اگر حوصله طراحیوب سایت را ندارید و میخواهید یک وب سایت مطمئن، زیبا با امنیت بالا و فارسی زبان داشته باشید میتوانید طراحی وب سایت خود را به شرکت طراحی وب سایتآریا تات بسپارید و در یک بازه زمانی کوتاه وب سایت خود را دریافت کنید.

برای سفارش طراحی وب سایت به شرکتآریا تات  سفارش طراحی وب سایت کلیک کنید.

ariatat
vahid_dr2@yahoo.com
1 Comment

Post A Comment